Microchip Technology
型号:
MPP4206-206
封装:
0402
批次:
-
描述:
SI PIN NON HERMETIC MMSM
购买数量:
递送:

付款:
请发送RFQ,我们将立即回复。

| Operating Temperature | - |
| Series | GIGAMITE® |
| Voltage - Peak Reverse (Max) | 200V |
| Package / Case | 0402 (1005 Metric) |
| Capacitance @ Vr, F | 0.15pF @ 10V, 1MHz |
| Diode Type | PIN - Single |
| Mfr | Microchip Technology |
| Package | Tray |
| Product Status | Active |
| Resistance @ If, F | 2.5Ohm @ 10mA, 100MHz |
| Supplier Device Package | 0402 |
| Base Product Number | MPP4206 |