MPU150-4350
Bel Power Solutions
型号:
MPU150-4350
描述:
AC/DC CNVRTR 3.3V 5V 2X12V 150W
用户指南
Product Status Obsolete
Efficiency 75%
Mfr Bel Power Solutions
Features Adjustable Output, Load Sharing, PFC, Remote Sense, Universal Input
Voltage - Input 90 ~ 264 VAC
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature 0°C ~ 70°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 5V
Voltage - Output 3 12V
Voltage - Output 4 12V
Voltage - Isolation 2.6 kV
Minimum Load Required -
Approval Agency -
Voltage - Output 1 3.3V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 8.00" L x 4.20" W x 1.50" H (203.2mm x 106.7mm x 38.1mm)
Number of Outputs 4
Current - Output 2 15 A
Series MPU150 (150W)
Current - Output 1 30 A
Power (Watts) 150W
Current - Output 4 3 A
Type Open Frame
Current - Output 3 3 A