WIMA
型号:
MPX12W3220FK00MSSD
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
MP 3-X1 0.22 UF 300 VAC 13X25X33
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.4795
$2.4795
101
$2.386381
$241.024481
201
$2.237269
$449.691069
501
$2.10424
$1054.22424
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 110°C |
| Dielectric Material | Paper, Metallized |
| Applications | EMI, RFI Suppression |
| Height - Seated (Max) | 0.984" (25.00mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Termination | PC Pins |
| Lead Spacing | 1.083" (27.50mm) |
| Size / Dimension | 1.299" L x 0.512" W (33.00mm x 13.00mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Ratings | X1 |
| Series | - |
| Voltage Rating - DC | - |
| Package / Case | Radial |
| Voltage Rating - AC | 300V |
| Mfr | WIMA |
| Capacitance | 0.22 µF |
| Features | Low ESR |
| Package | Bulk |