MPXV1D1250L1R5
KEMET
型号:
MPXV1D1250L1R5
品牌:
KEMET
描述:
FIXED IND 1.5UH 24.2A 3.6MOHM SM
库存 : 740
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Current - Saturation (Isat) 32A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.197" (5.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 24.2 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.520" L x 0.492" W (13.20mm x 12.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 3.6mOhm Max
Series MPXV
Inductance 1.5 µH
Type -
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 25MHz