MPXV1D1250L3R3
KEMET
型号:
MPXV1D1250L3R3
描述:
FIXED IND 3.3UH 16.8A 7.4MOHM SM
库存 : 229
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Current - Saturation (Isat) 22A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.197" (5.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 16.8 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.520" L x 0.492" W (13.20mm x 12.50mm)
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 7.4mOhm Max
Series MPXV
Inductance 3.3 µH
Type -
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 17MHz