MPXV1D1770L220
KEMET
型号:
MPXV1D1770L220
品牌:
KEMET
描述:
FIXED IND 22UH 10.5A 22.9MOHM SM
库存 : 200
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Current - Saturation (Isat) 12A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.276" (7.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 10.5 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.669" L x 0.673" W (17.00mm x 17.10mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 22.9mOhm Max
Series MPXV
Inductance 22 µH
Type -
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 4.5MHz