Toshiba Semiconductor and Storage
型号:
MQ01ACF032
封装:
-
批次:
-
描述:
320GB 2.5" SATA III 5V 7.2K RPM
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$64.4765
$64.4765
10
$58.43355
$584.3355
25
$56.4186
$1410.465
50
$54.40365
$2720.1825
100
$53.59767
$5359.767
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | 5°C ~ 55°C |
| Speed - Write | - |
| Current - Max | - |
| Size / Dimension | 100.45mm x 69.85mm x 9.50mm |
| Memory Type | - |
| Product Status | Active |
| Weight | 3.26 oz (92.89 g) |
| Series | MQ01ACFxxx |
| Form Factor | 2.5" |
| Speed - Read | - |
| Type | SATA III |
| Memory Size | 320GB |
| Voltage - Supply | 5V |
| Mfr | Toshiba Semiconductor and Storage |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | MQ01ACF |