首页 / 振荡器 / MQF326D25-1289.0625-1.0/-40+85
minImg
MQF326D25-1289.0625-1.0/-40+85
Mercury United Electronics, Inc.
型号:
MQF326D25-1289.0625-1.0/-40+85
描述:
XTAL OSC TCXO 1.2890625GHZ LVDS
库存 : 500
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 3
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 18mA (Typ)
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.063" (1.60mm)
Frequency Stability ±1ppm
Current - Supply (Max) 35mA
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
Series QuikXO
Function Enable/Disable
Type TCXO
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.5V