首页 / 振荡器 / MQF326D25-16.3677-1.0/-40+85
minImg
MQF326D25-16.3677-1.0/-40+85
Mercury United Electronics, Inc.
型号:
MQF326D25-16.3677-1.0/-40+85
描述:
XTAL OSC TCXO 16.3677MHZ LVDS
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.067" (1.70mm)
Frequency Stability ±1ppm
Current - Supply (Max) 22mA (Typ)
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Series QuikXO
Function -
Type TCXO
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.5V
Output LVDS
Base Resonator Crystal
Mfr Mercury United Electronics, Inc.
Frequency 16.3677 MHz