首页 / 振荡器 / MQF326T25-24.000-2.5/-30+85
minImg
MQF326T25-24.000-2.5/-30+85
Mercury United Electronics, Inc.
型号:
MQF326T25-24.000-2.5/-30+85
描述:
XTAL OSC TCXO 24.0000MHZ CMOS
用户指南
Operating Temperature -30°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 18mA (Typ)
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.063" (1.60mm)
Frequency Stability ±2.5ppm
Current - Supply (Max) 27mA
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.5V
Mfr Mercury United Electronics, Inc.
Frequency 24 MHz