首页 / 振荡器 / MQF574T33-10.58144-1.0/-40+85
minImg
MQF574T33-10.58144-1.0/-40+85
Mercury United Electronics, Inc.
型号:
MQF574T33-10.58144-1.0/-40+85
描述:
XTAL OSC TCXO 10.58144MHZ CMOS
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 18mA (Typ)
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.098" (2.50mm)
Frequency Stability ±1ppm
Current - Supply (Max) 32mA
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Type TCXO
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V