首页 / 振荡器 / MQF576D33-135.000-1.0/-40+85
minImg
MQF576D33-135.000-1.0/-40+85
Mercury United Electronics, Inc.
型号:
MQF576D33-135.000-1.0/-40+85
描述:
XTAL OSC TCXO 135.0000MHZ LVDS
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 18mA (Typ)
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.102" (2.60mm)
Frequency Stability ±1ppm
Current - Supply (Max) 25mA
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Type TCXO
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output LVDS
Base Resonator Crystal
Mfr Mercury United Electronics, Inc.
Frequency 135 MHz