MR3JB13L0
Stackpole Electronics Inc
型号:
MR3JB13L0
封装:
Axial
描述:
RES 0.013 OHM 5% 3W AXIAL
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 275°C
Composition Metal Element
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient -
Size / Dimension 0.205" Dia x 0.560" L (5.21mm x 14.22mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 13 mOhms
Series MR
Power (Watts) 3W