MRF1K50GNR5
NXP USA Inc.
型号:
MRF1K50GNR5
品牌:
NXP USA Inc.
封装:
OM-1230G-4L
描述:
RF MOSFET LDMOS 50 OM1230G
库存 : 30
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Current Rating (Amps) -
Voltage - Rated 50 V
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Power - Output 1500W
Supplier Device Package OM-1230G-4L
Series -
Package / Case OM-1230G-4L
Voltage - Test 50 V
Technology LDMOS
Mfr NXP USA Inc.
Frequency 1.8MHz ~ 500MHz