NXP USA Inc.
型号:
MRFE6S9060NR1
品牌:
封装:
TO-270-2
批次:
-
描述:
FET RF 66V 880MHZ TO270-2
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$46.436
$46.436
10
$43.32475
$433.2475
25
$41.50892
$1037.723
100
$37.61753
$3761.753
250
$36.3204
$9080.1
请发送询价,我们将立即回复。

| Current Rating (Amps) | - |
| Current - Test | 450 mA |
| Voltage - Rated | 66 V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Power - Output | 14W |
| Supplier Device Package | TO-270-2 |
| Series | - |
| Package / Case | TO-270AA |
| Voltage - Test | 28 V |
| Technology | LDMOS |
| Mfr | NXP USA Inc. |
| Frequency | 880MHz |
| Noise Figure | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Gain | 21.1dB |
| Base Product Number | MRFE6 |