MRRC370V5/80
NTE Electronics, Inc
型号:
MRRC370V5/80
描述:
CAP ARRAY 5UF/80UF 370V RADIAL
库存 : 24
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Dielectric Material Polypropylene (PP) Film, Metallized
Height - Seated (Max) 3.940" (100.00mm)
Tolerance ±6%
Voltage - Rated 370 V
Size / Dimension 2.460" (62.50mm)
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Supplier Device Package -
Series MRRC
Package / Case Radial, Can - 3 Lead
Mfr NTE Electronics, Inc
Capacitance 5µF, 80µF