MRRC370V7R5/50
NTE Electronics, Inc
型号:
MRRC370V7R5/50
描述:
CAP ARRAY 7.5UF/50UF 370V RADIAL
库存 : 43
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Dielectric Material Polypropylene (PP) Film, Metallized
Height - Seated (Max) 4.330" (110.00mm)
Tolerance ±6%
Voltage - Rated 370 V
Size / Dimension 2.070" Dia (52.60mm), Lip
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Supplier Device Package -
Series MRRC
Package / Case Radial, Can - 3 Lead
Mfr NTE Electronics, Inc
Capacitance 7.5µF, 50µF