Bel Fuse Inc.
型号:
MRT 80-BULK
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
FUSE BOARD MNT 80MA 250VAC RAD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.5795
$0.5795
5
$0.5662
$2.831
10
$0.5491
$5.491
50
$0.46208
$23.104
100
$0.383515
$38.3515
250
$0.348688
$87.172
500
$0.296381
$148.1905
1000
$0.261516
$261.516
5000
$0.235362
$1176.81
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Melting I²t | 0.01 |
| Response Time | Slow Blow |
| DC Cold Resistance | 3.5 Ohms |
| Color | - |
| Approval Agency | AEC-Q200, CCC, CE, CSA, cURus, SEMKO, VDE |
| Current Rating (Amps) | 80 mA |
| Fuse Type | Board Mount (Cartridge Style Excluded) |
| Breaking Capacity @ Rated Voltage | 50A |
| Size / Dimension | 0.329" Dia x 0.303" H (8.35mm x 7.70mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Series | MRT |
| Package / Case | Radial, Can, Vertical |
| Voltage Rating - AC | 250 V |
| Mfr | Bel Fuse Inc. |
| Package | Bulk |