MS10W50T15-L6
Panduit Corp
型号:
MS10W50T15-L6
品牌:
Panduit Corp
描述:
STRAPPING TIE SIL 700LBS 3.08'
用户指南
Tensile Strength 700 lbs (317.52 kg)
Storage/Refrigeration Temperature -
Color Silver
Material Stainless Steel 316
Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Product Status Obsolete
Series Pan-Steel® MS
Shelf Life Start -
Wire/Cable Tie Type Strapping
Mfr Panduit Corp
Features -
Package Bulk
Shelf Life -
Length - Actual 3.080' (938.78mm)
Length - Approximate 37"
Width 0.500" (12.70mm)
Bundle Diameter 10.00" (254.00mm)