MS3100F22-20S
ITT Cannon, LLC
型号:
MS3100F22-20S
描述:
CONN RCPT FMALE 9P SILV SLDR CUP
库存 : 15
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Ingress Protection Environment Resistant
Voltage Rating 500VAC, 700VDC
Shell Size, MIL -
Current Rating (Amps) 22A
Contact Finish Thickness - Mating -
Product Status Active
Shell Finish Olive Drab Cadmium
Shell Size - Insert 22-20
Connector Type Receptacle, Female Sockets
Mfr ITT Cannon, LLC
Features Cable Clamp
Contact Finish - Mating Silver
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 125°C