MS3100R22-14PF16
ITT Cannon, LLC
型号:
MS3100R22-14PF16
描述:
CONN RCPT MALE 19P SILV SLDR CUP
库存 : 45
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Ingress Protection Environment Resistant
Voltage Rating 500VAC, 700VDC
Shell Size, MIL -
Current Rating (Amps) 22A
Contact Finish Thickness - Mating -
Product Status Active
Shell Finish Olive Drab Cadmium
Shell Size - Insert 22-14
Connector Type Receptacle, Male Pins
Mfr ITT Cannon, LLC
Features Backshell, Dust Cap
Contact Finish - Mating Silver
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 125°C