MS3102R22-11P
ITT Cannon, LLC
型号:
MS3102R22-11P
描述:
CONN RCPT MALE 2P SILV SLDR CUP
用户指南
Ingress Protection Environment Resistant
Voltage Rating 1750VAC, 2450VDC
Shell Size, MIL -
Current Rating (Amps) 22A
Shell Finish Olive Drab Cadmium
Shell Size - Insert 22-11
Connector Type Receptacle, Male Pins
Mfr ITT Cannon, LLC
Features -
Contact Finish - Mating Silver
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 125°C