MS3106F24-28PY
ITT Cannon, LLC
型号:
MS3106F24-28PY
描述:
CONN PLUG 24POS INLINE W/PINS
库存 : 521
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Ingress Protection Environment Resistant
Voltage Rating 200VAC, 250VDC
Shell Size, MIL -
Current Rating (Amps) 22A
Shell Finish Olive Drab Cadmium
Shell Size - Insert 24-28
Connector Type Plug, Male Pins
Mfr ITT Cannon, LLC
Features Cable Clamp, Coupling Nut
Contact Finish - Mating Silver
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 125°C