MS3472L18-11P
Conesys
型号:
MS3472L18-11P
品牌:
Conesys
描述:
CONN RCPT MALE 11POS GOLD CRIMP
库存 : 51
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Voltage Rating 1000VDC
Shell Size, MIL -
Current Rating (Amps) 13A
Material Flammability Rating -
Product Status Active
Shell Finish Electroless Nickel
Shell Size - Insert 18-11
Connector Type Receptacle, Male Pins
Mfr Conesys
Features -
Contact Finish - Mating Gold
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 200°C