Panduit Corp
型号:
MSC2W38T15-L6
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
STRAPPING TIE BLACK 300LBS 11.8"
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
50
$2.57051
$128.5255
100
$2.35619
$235.619
请发送询价,我们将立即回复。

| Tensile Strength | 300 lbs (136.08 kg) |
| Storage/Refrigeration Temperature | - |
| Color | Black |
| Material | Stainless Steel 316 |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Obsolete |
| Series | Pan-Steel® MS |
| Shelf Life Start | - |
| Wire/Cable Tie Type | Strapping |
| Mfr | Panduit Corp |
| Features | Nylon Coated |
| Package | Bulk |
| Shelf Life | - |
| Length - Actual | 0.983' (299.72mm, 11.80") |
| Length - Approximate | 11.75" |
| Width | 0.383" (9.73mm) |
| Bundle Diameter | 2.00" (50.80mm) |
| Base Product Number | MSC2W38 |