MSC330V161
NTE Electronics, Inc
型号:
MSC330V161
描述:
CAP ALUM 161UF 330V QC TERM
库存 : 48
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 65°C
Applications Motor Start
Height - Seated (Max) 4.380" (111.25mm)
Lead Spacing 0.880" (22.35mm)
Voltage - Rated 330 V
Size / Dimension 2.560" Dia (65.02mm)
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Series MSC
Package / Case Radial, Can - QC Terminals
Mfr NTE Electronics, Inc
Capacitance 161 µF