首页 / 按钮开关 / MSM22-NX0010A-SNCSNCNF-RIRGB024-Q0000-S
minImg
SCHURTER Inc.
型号:
描述:
MSM SERIES 22MM METAL LINE SWITC
库存 : 5
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Illumination Type, Color LED, Blue/Green/Red
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Ingress Protection IP40
Actuator Marking No Marking
Termination Style Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Actuator Type Round, Button, Flush
Current Rating (Amps) 10A (AC)
Panel Cutout Dimensions Circular - 22.10mm Dia
Circuit SPDT
Mechanical Life 1,500,000 Cycles
Mounting Type Panel Mount, Front
Product Status Active
Illumination Voltage (Nominal) 24 VDC
Series MSM
Type Anti-Vandal, Illuminated
Switch Function On-Mom
Electrical Life 50,000 Cycles
Voltage Rating - AC 250 V