MSMLJ110A
MDE Semiconductor Inc
型号:
MSMLJ110A
封装:
DO-214AB (SMCJ)
描述:
TVS DIODE UP 110VRWM 177VC
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 16.9A
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 122V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 3000W (3kW)
Product Status Active
Supplier Device Package DO-214AB (SMCJ)
Series MSMLJ
Type Zener
Package / Case DO-214AB, SMC
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 177V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 110V