MSP10A015K10FEJ
Vishay Dale
型号:
MSP10A015K10FEJ
品牌:
Vishay Dale
封装:
10-SIP
描述:
RES ARRAY 9 RES 5.1K OHM 10SIP
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications -
Number of Resistors 9
Height - Seated (Max) 0.195" (4.95mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.990" L x 0.090" W (25.15mm x 2.29mm)
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Supplier Device Package 10-SIP
Series MSP
Power Per Element 200mW
Package / Case 10-SIP
Resistor Matching Ratio -
Number of Pins 10
Mfr Vishay Dale
Resistance (Ohms) 5.1k
Circuit Type Bussed
Package Tube
Resistor-Ratio-Drift ±50ppm/°C