Essentra Components
型号:
MSPE-12-01
封装:
-
批次:
-
描述:
SUPT POST MINI .25"DIA 3/4"
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.4085
$0.4085
5
$0.3496
$1.748
10
$0.29165
$2.9165
25
$0.27436
$6.859
50
$0.26277
$13.1385
100
$0.233605
$23.3605
250
$0.221882
$55.4705
500
$0.210216
$105.108
1000
$0.19854
$198.54
请发送询价,我们将立即回复。

| Support Panel Thickness | 0.062" (1.57mm) 1/16" |
| Material | Nylon |
| Mounting Type | Snap Lock |
| Product Status | Active |
| Series | Richco, MSPE |
| Mounting Hole Diameter | 0.152" (3.86mm) |
| Between Board Height | 0.750" (19.05mm) 3/4" |
| Length - Overall | 1.033" (26.24mm) |
| Mounting Panel Thickness | 0.062" (1.57mm) 1/16" |
| Mfr | Essentra Components |
| Holding Type | Snap Fit |
| Support Hole Diameter | 0.152" (3.86mm) |
| Features | - |
| Package | Bag |
| Base Product Number | MSPE-12 |