MSR1-0R015F1
Riedon
型号:
MSR1-0R015F1
品牌:
Riedon
描述:
RES 0.015 OHM 1% 1W RADIAL
用户指南
Operating Temperature -65°C ~ 275°C
Composition Metal Element
Height - Seated (Max) 0.299" (7.60mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±20ppm/°C
Size / Dimension 0.449" L x 0.067" W (11.40mm x 1.70mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Resistance 15 mOhms
Series MSR
Power (Watts) 1W