首页 / 射频 / MSS50-146-0402
minImg
MSS50-146-0402
MACOM Technology Solutions
型号:
MSS50-146-0402
封装:
0402
描述:
SCHOTTKY DIODE,BEAMLEAD, 0402
库存 : 25
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Voltage - Peak Reverse (Max) 4V
Capacitance @ Vr, F 0.2pF @ 0V, 1MHz
Diode Type Schottky - Single
Current - Max 50 mA
Product Status Active
Resistance @ If, F -
Supplier Device Package 0402
Power Dissipation (Max) 150 mW