MACOM Technology Solutions
型号:
MSS50-448-E40
封装:
E45
批次:
-
描述:
COM SCHOTTKY-BL - E40
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$54.0645
$54.0645
10
$50.7889
$507.889
25
$49.15034
$1228.7585
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -65°C ~ 150°C |
| Voltage - Peak Reverse (Max) | 4V |
| Capacitance @ Vr, F | 0.35pF @ 0V, 1MHz |
| Diode Type | Schottky - 1 Bridge |
| Current - Max | 50 mA |
| Product Status | Active |
| Resistance @ If, F | - |
| Supplier Device Package | E45 |
| Power Dissipation (Max) | 150 mW |
| Series | MSS50-xxx-x |
| Package / Case | E45 |
| Mfr | MACOM Technology Solutions |
| Package | Tray |
| Base Product Number | MSS50 |