首页 / 射频 / MSS50-448-E40
minImg
MSS50-448-E40
MACOM Technology Solutions
型号:
MSS50-448-E40
封装:
E45
描述:
COM SCHOTTKY-BL - E40
库存 : 50
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Voltage - Peak Reverse (Max) 4V
Capacitance @ Vr, F 0.35pF @ 0V, 1MHz
Diode Type Schottky - 1 Bridge
Current - Max 50 mA
Product Status Active
Resistance @ If, F -
Supplier Device Package E45
Power Dissipation (Max) 150 mW