MACOM Technology Solutions
型号:
MSWSE-020-05
封装:
0503
批次:
-
描述:
SWITCH,RF,DFN 0503 PKG
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$5.7285
$5.7285
10
$5.1775
$51.775
25
$4.93696
$123.424
100
$4.286875
$428.6875
250
$4.094196
$1023.549
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | 175°C (TJ) |
| Voltage - Peak Reverse (Max) | 250V |
| Capacitance @ Vr, F | 0.65pF @ 50V, 1MHz |
| Diode Type | PIN - Single |
| Current - Max | 500 mA |
| Product Status | Active |
| Resistance @ If, F | 500mOhm @ 10mA, 100MHz |
| Supplier Device Package | 0503 |
| Series | - |
| Package / Case | 0503 (1308 Metric) |
| Mfr | MACOM Technology Solutions |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | MSWSE-020 |