Essentra Components
型号:
MT-12
封装:
-
批次:
-
描述:
CBL TIE LOCKING SIL 250LB 1.709'
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.964
$2.964
10
$2.69325
$26.9325
25
$2.55132
$63.783
50
$2.49185
$124.5925
100
$2.373195
$237.3195
250
$2.076548
$519.137
500
$2.017211
$1008.6055
1000
$1.720564
$1720.564
2500
$1.601909
$4004.7725
请发送询价,我们将立即回复。

| Tensile Strength | 250 lbs (113.40 kg) |
| Storage/Refrigeration Temperature | - |
| Color | Silver |
| Material | Stainless Steel 304 |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Series | Richco, MT |
| Shelf Life Start | - |
| Wire/Cable Tie Type | Standard, Locking |
| Mfr | Essentra Components |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Shelf Life | - |
| Length - Actual | 1.709' (521.00mm) |
| Length - Approximate | 20.5" |
| Width | 0.311" (7.90mm) |
| Bundle Diameter | 5.98" (152.00mm) |
| Base Product Number | - |