Micron Technology Inc.
型号:
MT25QL512ABB8ESF-0SIT TR
封装:
16-SOP2
批次:
-
描述:
IC FLASH 512MBIT SPI 16SOP2
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$10.26
$10.26
10
$9.4373
$94.373
25
$9.24046
$231.0115
50
$9.20873
$460.4365
100
$8.26291
$826.291
250
$8.013174
$2003.2935
500
$7.619931
$3809.9655
请发送询价,我们将立即回复。

| DigiKey Programmable | Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Clock Frequency | 133 MHz |
| Memory Interface | SPI |
| Memory Organization | 64M x 8 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Memory Type | Non-Volatile |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-SOP2 |
| Series | - |
| Write Cycle Time - Word, Page | 8ms, 2.8ms |
| Package / Case | 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Memory Size | 512Mbit |
| Technology | FLASH - NOR |
| Voltage - Supply | 2.7V ~ 3.6V |
| Mfr | Micron Technology Inc. |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Memory Format | FLASH |
| Base Product Number | MT25QL512 |