MT2A-0R01F1
Riedon
型号:
MT2A-0R01F1
品牌:
Riedon
封装:
Axial
描述:
RES 0.01 OHM 1% 2W AXIAL
用户指南
Operating Temperature -
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient -
Size / Dimension 0.118" Dia x 0.429" L (3.00mm x 10.90mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 10 mOhms
Series MT
Power (Watts) 2W