Micron Technology Inc.
型号:
MT46H128M16LFDD-48 AIT:C TR
封装:
60-VFBGA (8x9)
批次:
-
描述:
IC DRAM 2GBIT PAR 208MHZ 60VFBGA
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$14.2405
$14.2405
10
$13.1822
$131.822
25
$13.00284
$325.071
50
$12.83963
$641.9815
100
$11.252085
$1125.2085
250
$10.769656
$2692.414
500
$10.699622
$5349.811
请发送询价,我们将立即回复。

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Clock Frequency | 208 MHz |
| Memory Interface | Parallel |
| Memory Organization | 128M x 16 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Memory Type | Volatile |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 60-VFBGA (8x9) |
| Series | Automotive, AEC-Q100 |
| Access Time | 5 ns |
| Write Cycle Time - Word, Page | 14.4ns |
| Package / Case | 60-VFBGA |
| Memory Size | 2Gbit |
| Technology | SDRAM - Mobile LPDDR |
| Voltage - Supply | 1.7V ~ 1.95V |
| Mfr | Micron Technology Inc. |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Memory Format | DRAM |
| Base Product Number | MT46H128M16 |