Micron Technology Inc.
型号:
MT47H32M16NF-25E AAT:H
封装:
84-FBGA (8x12.5)
批次:
-
描述:
IC DRAM 512MBIT PARALLEL 84FBGA
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$5.548
$5.548
10
$5.06255
$50.6255
25
$4.96584
$124.146
50
$4.92974
$246.487
100
$4.423485
$442.3485
250
$4.40686
$1101.715
500
$4.130239
$2065.1195
1000
$3.955952
$3955.952
请发送询价,我们将立即回复。

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C (TC) |
| Clock Frequency | 400 MHz |
| Memory Interface | Parallel |
| Memory Organization | 32M x 16 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Memory Type | Volatile |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 84-FBGA (8x12.5) |
| Series | Automotive, AEC-Q100 |
| Access Time | 400 ps |
| Write Cycle Time - Word, Page | 15ns |
| Package / Case | 84-TFBGA |
| Memory Size | 512Mbit |
| Technology | SDRAM - DDR2 |
| Voltage - Supply | 1.7V ~ 1.9V |
| Mfr | Micron Technology Inc. |
| Package | Bulk |
| Memory Format | DRAM |
| Base Product Number | MT47H32M16 |