Micron Technology Inc.
型号:
MT48H32M16LFB4-6 IT:C TR
封装:
54-VFBGA (8x8)
批次:
-
描述:
IC DRAM 512MBIT PAR 54VFBGA
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$6.7355
$6.7355
10
$6.14745
$61.4745
25
$6.02984
$150.746
50
$5.98614
$299.307
100
$5.371395
$537.1395
250
$5.351198
$1337.7995
500
$5.015278
$2507.639
请发送询价,我们将立即回复。

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Clock Frequency | 166 MHz |
| Memory Interface | Parallel |
| Memory Organization | 32M x 16 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Memory Type | Volatile |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 54-VFBGA (8x8) |
| Series | - |
| Access Time | 5 ns |
| Write Cycle Time - Word, Page | 15ns |
| Package / Case | 54-VFBGA |
| Memory Size | 512Mbit |
| Technology | SDRAM - Mobile LPSDR |
| Voltage - Supply | 1.7V ~ 1.95V |
| Mfr | Micron Technology Inc. |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Memory Format | DRAM |
| Base Product Number | MT48H32M16 |