Marktech Optoelectronics
型号:
MT5385-UV
封装:
-
批次:
-
描述:
EMITTER UV 385NM 5MM RADIAL
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.895
$3.895
10
$2.7531
$27.531
100
$2.25492
$225.492
500
$1.90095
$950.475
1000
$1.74363
$1743.63
2000
$1.7043
$3408.6
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Viewing Angle | 30° |
| Mounting Type | Through Hole |
| Orientation | Top View |
| Product Status | Active |
| Wavelength | 385nm |
| Radiant Intensity (Ie) Min @ If | - |
| Series | - |
| Type | Ultraviolet (UV) |
| Package / Case | Radial |
| Mfr | Marktech Optoelectronics |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 3.2V |
| Package | Bulk |
| Current - DC Forward (If) (Max) | 30mA |
| Base Product Number | MT5385 |