Marktech Optoelectronics
型号:
MTE340H33-UV
封装:
-
批次:
-
描述:
EMITTER UV 340NM 40MA TO-5
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$95.3135
$95.3135
10
$89.1518
$891.518
100
$84.28875
$8428.875
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -30°C ~ 80°C (TA) |
| Viewing Angle | 6° |
| Mounting Type | Through Hole |
| Orientation | Top View |
| Product Status | Active |
| Wavelength | 340nm |
| Radiant Intensity (Ie) Min @ If | - |
| Series | MTE-H33 |
| Type | Ultraviolet (UV) |
| Package / Case | TO-5 Variant, 2 Leads, Lens Top Metal Can |
| Mfr | Marktech Optoelectronics |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 4V |
| Package | Bulk |
| Current - DC Forward (If) (Max) | 40mA |
| Base Product Number | MTE340 |