Marktech Optoelectronics
型号:
MTRS6660DSM
封装:
-
批次:
-
描述:
SENSOR REFLECTV 660NM PD TYP SMD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$26.239
$26.239
10
$20.5485
$205.485
100
$17.948825
$1794.8825
500
$16.463405
$8231.7025
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -20°C ~ 80°C |
| Sensing Distance | 0.059" (1.5mm) |
| Output Type | Photodiode |
| Response Time | - |
| Sensing Method | Reflective |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Series | - |
| Package / Case | 4-SMD, No Lead |
| Mfr | Marktech Optoelectronics |
| Package | Bulk |
| Current - DC Forward (If) (Max) | 400 mA |
| Base Product Number | MTRS6660 |