Marktech Optoelectronics
型号:
MTSM5016-199-IR
封装:
-
批次:
-
描述:
SWIR EMITTER 1650NM 1206 SMD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$19.152
$19.152
10
$14.4476
$144.476
100
$12.135585
$1213.5585
500
$11.144925
$5572.4625
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Viewing Angle | 90° |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Orientation | Top View |
| Product Status | Active |
| Wavelength | 1650nm |
| Radiant Intensity (Ie) Min @ If | - |
| Series | - |
| Type | Infrared (IR) |
| Package / Case | 1206 (3216 Metric) |
| Mfr | Marktech Optoelectronics |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 1V |
| Package | Bulk |
| Current - DC Forward (If) (Max) | 50mA |
| Base Product Number | MTSM5016 |