Signal Transformer
型号:
MTT-650
封装:
-
批次:
-
描述:
PWR XFMR LAMINATED 650VA CHAS MT
购买数量:
递送:

付款:
请发送RFQ,我们将立即回复。

| Center Tap | No |
| Termination Style | Terminal Block |
| Voltage - Isolation | 4000Vrms |
| Voltage - Primary | 100V, 115V, 120V |
| Secondary Winding(s) | Triple |
| Height - Seated (Max) | 117.80mm |
| Size / Dimension | 133.30mm L x 139.70mm W |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Weight | 20 lbs (9.1 kg) |
| Current - Output (Max) | Parallel 54A, Series 27A |
| Primary Winding(s) | Single |
| Series | MTT |
| Type | Laminated Core |
| Power - Max | 650VA |
| Mfr | Signal Transformer |
| Package | Bulk |
| Voltage - Secondary (Full Load) | Parallel 12V, Series 24V |