MU3261-101Y
Bourns Inc.
型号:
MU3261-101Y
品牌:
Bourns Inc.
描述:
FERRITE BEAD 100 OHM 1206 1LN
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 150mOhm
Impedance @ Frequency 100 Ohms @ 100 MHz
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type Surface Mount
Height (Max) 0.051" (1.30mm)
Product Status Obsolete
Ratings -
Series MU
Package / Case 1206 (3216 Metric)
Number of Lines 1
Current Rating (Max) 500mA