onsemi
型号:
MUN5132T1G
品牌:
封装:
SC-70-3 (SOT323)
批次:
-
描述:
TRANS PREBIAS PNP 50V SC70-3
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.2945
$0.2945
10
$0.2394
$2.394
100
$0.12692
$12.692
500
$0.083486
$41.743
1000
$0.056762
$56.762
请发送询价,我们将立即回复。

| Current - Collector (Ic) (Max) | 100 mA |
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic | 250mV @ 1mA, 10mA |
| Resistor - Base (R1) | 4.7 kOhms |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) | 50 V |
| Supplier Device Package | SC-70-3 (SOT323) |
| Series | - |
| Transistor Type | PNP - Pre-Biased |
| Package / Case | SC-70, SOT-323 |
| Power - Max | 202 mW |
| Resistor - Emitter Base (R2) | 4.7 kOhms |
| Mfr | onsemi |
| Current - Collector Cutoff (Max) | 500nA |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 15 @ 5mA, 10V |
| Base Product Number | MUN5132 |