MVR10D151K
Meritek
型号:
MVR10D151K
品牌:
Meritek
描述:
VARISTOR 150V 2500A 10MM DISC TH
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Varistor Voltage (Min) 135 V
Capacitance @ Frequency 670 pF @ 1 kHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 150 V
Varistor Voltage (Max) 165 V
Series CR
Package / Case Disc 10mm
Energy 22J
Maximum AC Volts 95 V
Mfr Meritek
Features -
Number of Circuits 1
Package Bulk
Maximum DC Volts 125 V