MVR14D621K-S
Meritek
型号:
MVR14D621K-S
品牌:
Meritek
描述:
VARISTOR 620V 6000A DISC 14MM HI
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Varistor Voltage (Min) 558 V
Capacitance @ Frequency 320 pF @ 1 kHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 620 V
Varistor Voltage (Max) 682 V
Series CR
Package / Case Disc 14mm
Energy 190J
Maximum AC Volts 385 V
Mfr Meritek
Features High Surge
Number of Circuits 1
Package Bulk
Maximum DC Volts 505 V