MVS3225P511K
Meritek
型号:
MVS3225P511K
品牌:
Meritek
描述:
VARISTOR 3225 510V 400A 2SMD JLE
库存 : 1460
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 100
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 459 V
Capacitance @ Frequency 40 pF @ 1 kHz
Mounting Type Surface Mount, MLCV
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 510 V
Varistor Voltage (Max) 561 V
Series MVS
Package / Case 2-SMD, J-Lead
Energy 16.5J
Maximum AC Volts 320 V
Mfr Meritek
Features -
Number of Circuits 1
Package Strip
Maximum DC Volts 410 V
Current - Surge 400 A